2010-03-09

Z Kobietami i o Kobietach…

8 marca 6 przedstawicielek naszej Gminy w osobach - Zastępcy Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanty Zarzeki, radnych Edyty Mulki-Gonery, Jolanty Pindery, liderki Grupy Odnowy Wsi Dobrocin Agaty Nowak, liderki Grupy Odnowy Wsi z Myśliszowa Agnieszki Sługockiej, liderki Grupy Odnowy Wsi z Jodłownika Agnieszki Ożgi gościły u Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

W spotkaniu wzięła również udział v-ce Marszałek Województwa Dolnośląskiego pani Ewa Kierzkowska, dziekan Politechniki Wrocławskiej oraz pracownice naukowe Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Tematem rozmowy "Przy porannej kawie z Kobietami i o Kobietach…", było znalezienie "złotego środka" na pogodzenie aspiracji społecznikowskich, życia rodzinnego i spełniania się w obu tych rolach bez szkody dla żadnej z nich najaktywniejszych Kobiet Dolnego Śląska.