2009-05-04

Konkurs fotograficzny - wyniki

Dnia 28 kwietnia 2009r. rozstrzygnięto ogłoszony przez Wójta Gminy Dzierżoniów Gminny Konkurs Fotograficzny dla Fotografów Amatorów "Krajobrazy i zabytki Gminy Dzierżoniów", którego celem jest promocja Gminy Dzierżoniów, ukazywanie jej piękna w sposób oryginalny i ciekawy oraz promowanie twórców fotografów-amatorów.

Łącznie wpłynęły 32 prace od czterech autorów. Komisja Konkursowa wśród zdjęć zgłoszonych do 5 stycznia 2009 roku postanowiła za IV kwartał 2008 roku nie przyznać I miejsca. II miejsce przyznano Pani Annie Jakimczyk z Dzierżoniowa za pracę "Jesień w Górach Sowich", a III miejsce Pani Klaudii Krzywulicz również z Dzierżoniowa za pracę "Pejzaż". Natomiast wśród prac zgłoszonych do 5 kwietnia 2009 roku Komisja Konkursowa postanowiła za I kwartał 2009 roku przyznać I miejsce Panu Oskarowi Starzyk z Bielawy za zdjęcia "Ostroszowicki pejzaż" i "Nasze pola", II miejsce Panu Piotrowi Ostojskiemu z Bielawy za zdjęcie "Aleja drzew w lesie Kiełczyńskim", III miejsce Pani Annie Jakimczyk z Dzierżoniowa za zdjęcie "Strumyk".

Laureatom serdecznie gratulujemy oraz zapraszamy wszystkich chętnych do dalszego udziału w konkursie i zgłaszania prac w terminach do 5 lipca 2009r. ( prace wykonane w II kwartale 2009r) i do 5 października 2009r. ( prace wykonane w III kwartale 2009r.).

Ponadto przypominamy, iż prace zwycięzców zostaną wykorzystane jako zdjęcie miesiąca w "Kalendarzu Gminy Dzierżoniów - 2010" oraz zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.