2008-11-18

Projekt "Zaczarowany Świat"

W dniu 14 listopada 2008 r. została podpisana umowa przez Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów, a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Wałbrzychu filia we Wrocławiu na realizacje projektu pn. ZACZAROWANY ŚWIAT w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet 7 - Promocja aktywnej Integracji, działanie 7.3. Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.

Pozyskana kwota 49.790,- zł. Fundusze zostały pozyskane na tworzenie świetlic dla dzieci i młodzieży w Uciechowie oraz Roztoczniku. W projekcie weźmie udział 55 uczestników, 30 z Uciechowa i 25 z Roztocznika. Zajęcia będą się odbywały przez 7 miesięcy, 3 razy w tygodniu po 4 godziny w Uciechowie i 2 razy po 3  godziny w Roztoczniku po lekcjach.