2017-06-06

Młodzi unihokeiści na podium

Sześć najlepszych drużyn ze stref: wałbrzyskiej, wrocławskiej i legnickiej wzięło udział w finale Dolnośląskiej Ligi Unihokeja Szkół Podstawowych, który został rozegrany 2 czerwca we Wrocławiu. Duży sukces odniosła reprezentacja Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej, zajmując III miejsce!

Piławską szkołę reprezentowali: Klaudia Ostrowska, Gabriela Czak, Aleksandra Kozobucka, Mikołaj Stodolica, Dawid Graczyk, Norbert Porębski, Mateusz Nowak, Kewin Drzewiecki, Kuba Frygies i Wojciech Aniołczyk. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Krzysztof Twardak.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. Szkoła Podstawowa w Gaworzycach
  2. Szkoła Podstawowa w Chobieni
  3. Szkoła Podstawowa w Piławie Dolnej
  4. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
  5. Szkoła Podstawowa w Dobroszycach
  6. Szkoła Podstawowa nr 99 we Wrocławiu
Gratulujemy!

Młodzi unihokeiści na podiumMłodzi unihokeiści na podiumMłodzi unihokeiści na podiumMłodzi unihokeiści na podiumMłodzi unihokeiści na podium