2017-04-26

Con Moto w audycji Radia Wrocław!

Chór kameralny Con Moto z Piławy Dolnej bierze udział w wiosennej edycji plebiscytu "Lista Ludowych Przebojów". W audycji nadawanej w każdą niedzielę w godzinach od 7:00 do 10:00 w Radiu Wrocław prezentowane są zespoły ludowe działające na Dolnym Śląsku.

Wyróżnione zespoły konkurują między sobą w głosowaniu słuchaczy. Aby oddać głos na zespół z Piławy Dolnej należy wysłać sms-a o treści: RWKapela Con Moto pod numer 72280 (koszt sms-a to 2 zł + VAT). Zagłosować można również telefonicznie - dzwoniąc do redakcji w czasie trwania programu pod numer +48 71/ 339 90 60.

Nagrodą w plebiscycie jest bezpłatna sesja nagraniowa w Studiu Radia Wrocław, podczas której nagrywany jest materiał zwycięskiego zespołu na płytę CD.

Con Moto to już drugi zespół z Piławy Dolnej startujący w Liście Ludowych Przebojów. W roku 2007, również w edycji wiosennej, I miejsce zajął zespół Cord.

Zachęcamy do głosowania!

Con Moto w audycji Radia Wrocław!