Nagrody wójta dla wyróżniających się nauczycieli

2016-10-14

Nagrody wójta dla wyróżniających się nauczycieli

Wójt Gminy Dzierżoniów, chcąc podziękować nauczycielom i dyrektorom gminnych placówek oświatowych za zaangażowanie oraz codzienną trudną i odpowiedzialną pracę, spotkał się z nimi w czwartek 13 października w Urzędzie Gminy. Okazją do spotkania były obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W swoim wystąpieniu wójt Marek Chmielewski podkreślił, jak ważną rolę w życiu młodzieży odgrywają pedagodzy. Pogratulował im także wytrwałości i życzył dalszej satysfakcji z codziennej pracy z uczniami. W trakcie spotkania listy gratulacyjne i nagrody odebrali również wyróżnieni za swoje osiągnięcia nauczyciele.

W gronie tegorocznych laureatów Nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów znaleźli się: Jolanta Stawarz - dyrektor Gimnazjum Gminnego im. ks. Jana Melca w Dzierżoniowie, Elżbieta Sakowicz - nauczycielka w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Monika Szczęsna - nauczycielka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku oraz Janusz Głód - nauczyciel w Gimnazjum Gminnym im. ks. Jana Melca w Dzierżoniowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów - zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.