Setne urodziny pani Stefanii Biernackiej

2014-10-15

Setne urodziny pani Stefanii Biernackiej

W sobotę 11 października 2014r. w Dobrocinie odbyła się podniosła uroczystość. Mieszkanka tej miejscowości - pani Stefania Biernacka obchodziła 100. rocznicę urodzin. Uroczystości rozpoczęła msza św. w intencji Jubilatki odprawiona przez proboszcza parafii ks. Grzegorza Jakuszewskiego.

Kolejna część uroczystości odbyła się w dzierżoniowskim hotelu "Delta In", gdzie Jubilatka w obecności rodziny, przyjaciół oraz sąsiadów świętowała swój jubileusz. Pani Stefania z okazji 100. rocznicy urodzin otrzymała gratulacje i kwiaty od bardzo wielu osób. Życzenia Jubilatce złożyli również: wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, sekretarz Ryszard Brzeski oraz sołtys Dobrocina Grażyna Ziernik. Wójt gminy wręczył także szanownej Jubilatce okolicznościowe gratulacje i życzenia przesłane przez Prezesa Rady Ministrów Ewę Kopacz oraz wojewodę dolnośląskiego Tomasza Smolarza.

My również Pani Stefanii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych długich lat życia w dobrym zdrowiu i pogodzie ducha.

Setne urodziny pani Stefanii BiernackiejSetne urodziny pani Stefanii BiernackiejSetne urodziny pani Stefanii BiernackiejSetne urodziny pani Stefanii Biernackiej