Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju

2011-10-14

Finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju

11 października 2011r. w Imbramowicach odbył się finał strefy wałbrzyskiej w unihokeju z udziałem Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Ostroszowicach oraz Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej. Stawką zawodów był awans do Finału Wojewódzkiego.

Uzyskane wyniki w turnieju:

• SP Piława Dolna - SP 9 Dzierżoniów 1:1
  • SP Ostroszowice - SP Imbramowice 0:1
  • SP Piława Dolna - SP Ostroszowice 2:0
  • SP Imbramowice - SP 9 Dzierżoniów 4:1
  • SP Piława Dolna - SP Imbramowice 0:1
  • SP Ostroszowice - SP 9 Dzierżoniów 2:1

Klasyfikacja końcowa:

1. SP Imbramowice
  2. SP Piława Dolna
  3. SP Ostroszowice
  4. SP 9 Dzierżoniów

Szkołę w Piławie Dolnej reprezentowali: Szwagrzyk Julia, Frygies Natalia, Krawczyk Karolina, Kasztelan Paweł, Nowicki Mateusz, Twardak Janusz, Jarmużek Maciej, Kufel Kamil.

Szkołę w Ostroszowicach reprezentowali: Dochniak Izabela, Adamczyk Oliwia, Drabik Emil, Gajda Bartosz, Lachowicz Patryk, Duran Grzegorz, Kucharek Dawid, Szot Tomasz.

Do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 26 października 2011r. awansowały drużyny reprezentujące szkoły z Piławy Dolnej i Imbramowic. Zawody sportowe odbyły się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk".

Finał strefy wałbrzyskiej w unihokejuFinał strefy wałbrzyskiej w unihokeju