Wykaz nieruchomości położonej w Piławie Dolnej, przeznaczonej do sprzedaży w przetargu ustnym nieograniczonym

2022-06-29

W siedzibie Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w Dzierżoniowie został wywieszony wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w przetargu ustnym nieograniczonym. Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Piławie Dolnej.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Dzierżoniów.

Więcej informacji odnośnie sprzedaży można uzyskać w Referacie Mienia Komunalnego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Dzierżoniów, ul. Piastowska 1, nr tel.: 74 832 56 85, 74 832 56 86.