2023-02-21

Wielka Moc Tradycji

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury przy współpracy z Powiatem Dzierżoniowskim oraz Gminą Dzierżoniów serdecznie zapraszają na tegoroczną edycję Jarmarku Wielkanocnego WIELKAMOC TRADYCJI.

Podczas imprezy czekać na Państwa będą atrakcje w postaci warsztatów malowania pisanek, tworzenia kartek wielkanocnych, robienia palm wielkanocnych. Zaprezentowane zostaną przepięknie udekorowane stoły wielkanocne, a każdy z odwiedzających będzie mógł zrobić zakupy na świątecznym kiermaszu, gdzie nie zabraknie tradycyjnych wędlin, serów, pieczywa, rękodzieła czy ozdób wielkanocnych.

Zapraszamy do udziału wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich oraz stowarzyszenia, które chciałyby przedstawić swoje tradycyjne specjały. Karty zgłoszeniowe w poniższych załączeniach.

Do pobrania:

Wielka Moc Tradycji