2022-07-08

Uwaga na utrudnienia na drogach

Od kilku dni trwa przebudowa przepustu na drodze powiatowej w Jędrzejowicach. Inwestycja prowadzona jest na końcu tej miejscowości przy ruchu zamkniętym. W ostatnich dniach rozpoczęła się również zapowiadana wcześniej przebudowa ulicy Piastowskiej w Uciechowie.

Należy pamiętać, że obecnie przez Jędrzejowice nie przejedziemy do miejscowości Wiry, a także na Sobótkę i obowiązuje w tym miejscu objazd. Zgodnie z zawartą umową wykonawca powinien zakończyć prace budowlane w połowie września.

Także w Uciechowie modernizacja pierwszego odcinka drogi powiatowej (na długości 600 metrów) odbywa się przy ruchu zamkniętym. W związku z tym ulica Piastowska jest wyłączona z ruchu od skrzyżowania z ulicą Wrocławską do skrzyżowania z ulicą Leśną. Warto więc pamiętać, że w tym miejscu obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu oraz objazd.

Realizacja inwestycji powinna się zakończyć do 31 grudnia 2022 roku.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Uwaga na utrudnienia na drogach - JędrzejowiceUwaga na utrudnienia na drogach - Uciechów