Sala wiejska w Owieśnie po modernizacji

2019-10-24

Sala wiejska w Owieśnie po modernizacji

W październiku zakończono prace w sali wiejskiej w Owieśnie. W ramach projektu stary piec centralnego ogrzewania został wymieniony na piec piątej generacji. Zmodernizowana została też cała kotłownia. W sali, bibliotece i pozostałych pomieszczeniach budynku (zaplecze kuchenne, toalety, korytarze) wykonana została ponadto nowa instalacja centralnego ogrzewania.

Na realizację zadania pn. "Kompleksowa wymiana centralnego ogrzewania wraz z robotami towarzyszącymi w budynku użyteczności publicznej Owiesno 88" gmina Dzierżoniów uzyskała dofinansowanie w wysokości 30 000 zł w ramach konkursu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi" (umowa nr DOW-O/104/2019).

Prace trwały od lipca do października 2019 r. Całkowita wartość projektu to 115 540,21 zł, a dofinansowanie - 30 000 zł.

Sala wiejska w Owieśnie po modernizacjiSala wiejska w Owieśnie po modernizacjiSala wiejska w Owieśnie po modernizacjiSala wiejska w Owieśnie po modernizacji