2023-04-03

Przebudowa dróg gminnych

Informujemy, że od 22 marca 2023 r. rozpoczęły się roboty budowlane realizowane w ramach inwestycji pn.: "Przebudowa dróg gminnych, na których wystąpiły powodzie i lokalne podtopienia" dofinansowanej z rządowego funduszu "Polski Ład".

Z uwagi na proces technologiczny planowanych prac budowlanych ruch kołowy w tym czasie będzie utrudniony. W pierwszej kolejności ruszyły roboty drogowe związane z przebudową ul. Pocztowej i części ul. Wierzbowej w Mościsku. Wykonawca w zakresie prac ma również przebudowę ul. Zielonej w Mościsku oraz odcinek drogi gminnej we Włókach w pobliżu Gnejsowej Górki do ul. Słonecznej.

W związku z tym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i wyrozumiałość. Za utrudnienia przepraszamy.