Praca urzędu i gminnych jednostek organizacyjnych

2020-03-12

Praca urzędu i gminnych jednostek organizacyjnych

Sytuacja związana z koronawirusem wciąż dynamicznie się zmienia. Jak na tę chwilę nie przewidujemy jednak zmian w pracach Urzędu Gminy Dzierżoniów oraz gminnych jednostek organizacyjnych (ZGK i OPS). Instytucje te pozostaną otwarte w dotychczasowych godzinach.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do mieszkańców o rozważenie konieczności pojawienia się w ww. instytucjach i ograniczenie wizyt do spraw pilnych, których załatwienie wymaga osobistego stawiennictwa. Pomocne mogą się okazać również e-usługi.

Innych informacji, z zachowaniem wymogów RODO, pracownicy mogą udzielać za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie. Wszystkie niezbędne numery telefonów znajdziecie Państwo na stronie: spis numerów telefonów.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i chęć wspólnego zadbania o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców.