2019-02-08

Nowa rada sołecka w Uciechowie

Jednym z najważniejszych punktów zebrania wiejskiego, które odbyło się 7 lutego w Uciechowie, był wybór nowej rady sołeckiej. W zebraniu uczestniczył również Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

W trakcie spotkania sołtys Elżbiera Filipek przedstawiła przybyłym sprawozdania z wykorzystania środków finansowych w ramach funduszu sołeckiego w roku ubiegłym oraz z działalności sołtysa i rady sołeckiej Uciechowa w minionej kadencji.

Wójt Marek Chmielewski podziękował sołtys Uciechowa za wiele lat dobrej współpracy i pogratulował jej wyboru na kolejną kadencję.

Zebranie wiejskie dokonało również wyboru nowej rady sołeckiej. W jej skład weszli: Anna Zadrożna, Paweł Lingo, Wojciech Śledziona, Mirosław Fleszer, Grażyna Lingo, Krzysztof Kanarek i Beata Zborowska.

Nowa rada sołecka w Uciechowie