2019-01-30

Nowa Rada Sołecka w Myśliszowie

Jednym z najważniejszych punktów zebrania wiejskiego, które odbyło się w poniedziałek 28 stycznia w Myśliszowie, był wybór nowej Rady Sołeckiej. W zebraniu uczestniczyła również Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka.

W trakcie spotkania Agnieszka Sługocka przedstawiła przybyłym sprawozdania z wykorzystania środków finansowych w ramach funduszu sołeckiego w roku ubiegłym oraz z działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej Myśliszowa w minionej kadencji.

Zebranie wiejskie dokonało również wyboru nowej Rady Sołeckiej. W jej skład weszli: Sylwia Torenc, Izabela Jędrasik, Małgorzata Hajduk, Zbigniew Sługocki, Marcin Jędrasik, Kalina Kulaszyńska, Sylwia Głogowska-Trzeciak i Katarzyna Czubata.

Zastępca wójta Jolanta Zarzeka pogratulowała wyboru nowej sołtys Agnieszce Sługockiej. Podziękowała też za wieloletnią współpracę Kazimierze Łękawskiej, która pełniła funkcję gospodarza wsi przez 16 lat.

Nowa Rada Sołecka w Myśliszowie