Strona główna

Nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2021-10-14

Nagrody dla wyróżniających się nauczycieli

aktualności Gmina Dzierżoniów

Jak co roku wyróżniający się nauczyciele z gminnych placówek oświatowych otrzymali nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów. Okazją do przyznania wyróżnień był Dzień Edukacji Narodowej.

W czwartek 14 października listy gratulacyjne wręczyli pedagogom wójt Marek Chmielewski, jego zastępca Jolanta Zarzeka oraz sekretarz Ryszard Brzeski. Złożyli nauczycielom życzenia i podziękowali im za zaangażowanie oraz codzienną trudną i odpowiedzialną pracę.

W tym roku nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów otrzymały: Iwona Sienkiewicz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej, Elżbieta Szczepańska ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie, Joanna Fedko z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ostroszowicach, Magdalena Onderka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku i Elżbieta Kędzierska-Dydo - dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Nagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieliNagrody dla wyróżniających się nauczycieli
powrót do poprzedniej strony