Konsultacje w sprawie urzędowych nazw miejscowości

2022-12-30

Konsultacje w sprawie urzędowych nazw miejscowości

Zapraszamy mieszkańców miejscowości: Byszów, Dobrocinek, Jodłownik, Józefówek, Kietlice, Kołaczów, Marianówek, Myśliszów i Wiatraczyn do wyrażenia swojej opinnii w przedmiocie zmiany rodzaju miejscowości oraz mieszkańców miejscowości Dębowa Góra w przedmiocie zniesienia urzędowej nazwy miejscowości.

Formularze konsultacji dla wyżej wymienionych miejscowości można pobrać poniżej lub w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Gminy. Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie od 2 do 20 stycznia 2023 r.

Wypełnione i podpisane formularze konsultacyjne można składać w Biurze Obsługi Klienta, u sołtysa właściwego sołectwa lub przesłać za pomocą platformy ePUAP.

Zarządzenie Nr 504/108/22 Wójta Gminy Dzierżoniów w sprawie przeprowadzenia konsultacji.

Do pobrania formularz konsultacji dla mieszkańców: