2021-08-02

Koliber Uciechów Mistrzem Gminy

Ludowe kluby sportowe z naszej gminy już po raz trzynasty walczyły o tytuł mistrza i nagrodę wójta w Nocnych Mistrzostwach Gminy Dzierżoniów w Piłce Nożnej. W sobotę 31 lipca w Uciechowie zmierzyło się 5 drużyn.

Jak co roku mistrzostwa były pełne pozytywnych emocji i dobrej sportowej rywalizacji. Po raz kolejny najlepsi okazali się gospodarze z "Kolibra" Uciechów. II miejsce zajęła drużyna Spółdzielnia Break-Team LKS Roztocznik, III - LKS Dobrocin, a IV i V - LKS "Sparta" Ostroszowice i "Błękitni" Owiesno.

Dziękujemy wszystkim, którzy już po raz kolejny zaangażowali się w organizację wydarzenia: mieszkańcom i sołtys Uciechowa Agacie Kostek-Płaczek oraz Ludowemu Klubowi Sportowemu "Koliber" Uciechów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.