Kolejne środki na rozbudowę infrastruktury turystycznej, realizację wydarzeń i opracowanie publikacji

2020-06-04

Stowarzyszenie "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania" ogłosiło kolejne nabory wniosków o powierzenie grantów w zakresie: rozbudowy i poprawy standardu infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na obszarze LSR, realizacji wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych, rekreacyjnych i artystycznych dla mieszkańców obszaru LSR oraz opracowania publikacji i materiałów informacyjno-promocyjnych dotyczących zasobów obszaru.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naborach! Wnioski można składać od 17 czerwca do 10 lipca br. w godzinach pracy biura, a w ostatnim dniu naboru - do godz. 12:00.

Szczegóły na stronie LGD Ślężanie - Granty 2020.