Ferie z Młodzieżową Radą Gminy Dzierżoniów

2019-02-11

Ferie z Młodzieżową Radą Gminy Dzierżoniów

W ramach ferii w bibliotece Młodzieżowa Rada Gminy Dzierżoniów zaprosiła dzieci z czterech miejscowości na wspaniałe zajęcia walentynkowe. W Mościsku, Piławie Dolnej, Tuszynie i Ostroszowicach wszyscy chętni pod fachowym okiem Sandry Łesyk mogli wykonać okolicznościowe kartki.

Ogromna ilość materiałów plastycznych zaproponowana przez prowadzącą przełożyła się na atrakcyjność wykonanych kartek. Ciężko było się oderwać od kolorowych guziczków, kokardek, cekinów i koronek.

Pomocą służyli także reprezentanci MRG z okolic, którzy zadbali o to, aby uczestnicy warsztatu dobrze się czuli i skorzystali z przygotowanego słodkiego poczęstunku, przydatnego po długim procesie twórczym. Pyszne pączki znikały w imponującym tempie.

Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów
im. Władysława Reymonta