Strona główna

Dotacje na realizację lokalnych przedsięwzięć. Zapraszamy na spotkanie informacyjne

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2019-08-29

Dotacje na realizację lokalnych przedsięwzięć. Zapraszamy na spotkanie informacyjne

aktualności Gmina Dzierżoniów

W imieniu Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, Centrum ds. Katastrof i Klęsk Żywiołowych "Tratwa", Fundacji Wspierania Organizacji Pozarządowych "Umbrella" oraz Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie zapraszamy na spotkanie informacyjno-animacyjne dla wszystkich osób zainteresowanych udziałem w Programie Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw 2019.

Jeśli:

  • macie pomysł na działanie lokalne,
  • chcecie zrobić ciekawe wydarzenie,
  • szukacie sposobu na rozwinięcie zainteresowań,
  • mieszkacie i działacie na terenie Dolnego Śląska,

to przyjdźcie na spotkanie i poznajcie Dolnośląski Fundusz Małych Inicjatyw - Program, który realizujemy już po raz drugi w województwie dolnośląskim.

Zbliża się kolejny nabór wniosków, w którym możecie zdobyć mikrodotacje/wsparcie realizacji lokalnych przedsięwzięć do 5 000 zł.

W naborze mogą wziąć udział:

  • młode organizacje pozarządowe (wpisane do KRS/właściwego rejestru nie wcześniej niż 30 miesięcy przed dniem złożenia wniosku, których roczny przychód nie przekracza 25 tys. zł);
  • grupy nieformalne składające się z minimum trzech pełnoletnich osób, wspólnie realizujących lub chcących realizować działania w sferze pożytku publicznego, zamieszkujących na terenie Dolnego Śląska;
  • grupy samopomocowe, czyli dobrowolny zespół osób, którego aktywne działanie skierowane jest na rozwiązywanie problemów oraz zmianę warunków życia ich członków, zamieszkujących na terenie Dolnego Śląska.

Ogłoszenie konkursowe zostanie opublikowane w dniu rozpoczęcia naboru, czyli 9 września 2019 roku, a sam nabór potrwa do 22 września 2019 roku.

Dokumentacja konkursowa dostępna będzie na stronie internetowej www.maleinicjatywy.pl w zakładce DOKUMENTY 2019.

Spotkanie informacyjno-promocyjne odbędzie się 9 września 2019 roku w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie, ul. Świdnicka 38, pokój 213 i rozpocznie się o 15:00.

Serdecznie zapraszamy.

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

powrót do poprzedniej strony