2019-02-11

Bal karnawałowy w bibliotece

Uśmiechnięte twarze, niektóre ukryte pod maskami, kolorowe stroje, suknie, miecze, ogony, zęby i korony. W sobotę 2 lutego zaprosiliśmy na bal karnawałowy dzieci i ich rodziców.

Przy dźwiękach muzyki, konkursach i zabawach szybko leciał czas. Wspaniałą niespodzianką okazał się pokaz sztuczek magicznych w wykonaniu czarodzieja Michała Sośniaka. Fruwający stolik i zaczarowana szyba wzbudziły niekłamany zachwyt. Zabawy dla najmłodszych poprowadzili pracownicy Ostoi Nad Młynówką. Oblegany był także kąt, gdzie na twarzach pojawiały się dowolnie wybrane wzory.

Dziękujemy rodzicom za włączenie się do przygotowań! Dodatkowe ciasta, owoce i napoje pomogły zapełnić nawet najbardziej puste brzuszki zielonych potworów. Nasze spotkanie zakończył konkurs na najciekawsze przebrania. Okazało się jednak, że tak naprawdę wszystkie niesamowite przebrania zasługiwały na pochwałę i nagrodę! Każdy wyszedł więc z drobną niespodzianką i upominkiem.

Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów
im. Władysława Reymonta