„Ciepło, przytulnie i kolorowo w Dobrocinie”

2009-09-30

„Ciepło, przytulnie i kolorowo w Dobrocinie”

Na przełomie lipca i sierpnia br. w Gminnym Przedszkolu Publicznym w Dobrocinie z inicjatywy p. dyrektor Małgorzaty Lis prowadzone były prace remontowe. A wszystko zapoczątkowała kompleksowa wymiana okien w grudniu 2008 r.

W trosce o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo a także w celu upiększenia wyglądu i wyposażenia sal odmalowano ściany we wszystkich pomieszczeniach, wymieniono centralne ogrzewanie oraz wprowadzono wiele elementów dekoracyjnych. Jaki jest efekt dokonanego remontu widać na załączonych fotografiach.

Na naszych najmłodszych milusińskich czekała jeszcze inna niespodzianka. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu mieszkańców Dobrocina w centrum miejscowości powstał plac zabaw, który uroczyście otwarto 9 września br. Z tej okazji dzieci przedszkolne przygotowane przez swoje wychowawczynie przedstawiły inscenizację pt. "O zgubnej górze". Poniżej krótki fotoreportaż.