2009-02-04

Świątecznie w Owieśnie

Choinka i spotkanie z seniorami.
17 i 18 stycznia tego roku na terenie Owiesna odbyło się spotkanie dla osób starszych i samotnych, oraz zabawa choinkowa dla dzieci.

Spotkaniom towarzyszyła atmosfera wspólnego świętowania i radości, a czas umiliły swoimi występami dzieci, które pod kierunkiem pani bibliotekarki Joanny Pestkowskiej przygotowały jasełka bożonarodzeniowe. Oprawę muzyczną podczas zabawy choinkowej zapewnił zespół Vernix,a czas spotkania Seniorów umilił zespół "SIWY WŁOS". Zaproszonymi gośćmi Seniorów byli: senator Stanisław Jurcewicz, wójt gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski wraz z małżonką, wice wójt Jolanta Zarzeka, oraz proboszcz ks. Piotr Kopera i ks. Tomasz Borowski. Wszyscy mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w równie miłych okolicznościach.