2008-08-25

Wycieczka do Skalnego Miasta

W dniu 24.08 2008 r. 15 dzieci z terenu naszej Gminy wraz z dziećmi z Dzierżoniowa oraz Domu Dziecka w Piławie Górnej wzięło udział w wycieczce organizowanej w ramach akcji Bezpieczny Powiat do Skalnego Miasta w Czechach.

Wyjazd został sponsorowany przez Pana Stanisława Miazgę. Głównymi organizatorami wyjazdu byli funkcjonariusze Policji z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie oraz Starostwo Powiatowe. Dzieci oprócz wycieczki miały zapewniony obiad oraz lody. Po obiedzie odbył się pokaz oraz instruktaż dotyczący udzielenia pierwszej pomocy zaprezentowany przez Medyczny Patrol Pokoju, który współpracuje przy WOŚP.
Dzieci wróciły zadowolone i na zakończenie zostały obdarowane licznymi prezentami.