Bezpłatne szkolenia w DODR we Wrocławiu

2008-06-12

Bezpłatne szkolenia w DODR we Wrocławiu

„Szeroki dostęp do Internetu dla mieszkańców obszarów wiejskich”

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów informują, że w lipcu 2008 r. rozpoczną się bezpłatne szkolenia w ramach projektu pt.: "Szeroki dostęp do Internetu dla mieszkańców obszarów wiejskich". Uczestnikami mogą być mieszkańcy gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszkańców. Szkolenia dotyczyć będą praktycznego wykorzystania Internetu w życiu codziennym (w stopniu podstawowym).

Bezpłatne, jednodniowe szkolenia realizowane są w 10-15 osobowych grupach. Terminy szkoleń to niedziele w lipcu: 05.07.2008r., 12.07.2008r., 19.07.2008r., 26.07.2008r. W szkoleniu osoba może uczestniczyć tylko jeden raz.

Miejsce szkoleń: Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, ul. Zwycięska 12. Formularz zgłoszeniowy znajduje się do pobrania na stronie internetowej www.dodr.pl lub w Urzędzie Gminy Dzierżoniów przy ul Szkolnej 14, w pokoju nr 8.