Kolejne inwestycje w Uciechowie i Mościsku

2017-12-20

Kolejne inwestycje w Uciechowie i Mościsku

W listopadzie i grudniu zakończono przebudowę dróg osiedlowych w Uciechowie i Mościsku. Na realizację obu inwestycji gmina Dzierżoniów pozyskała 100 proc. dofinansowania do robót budowlanych: 105 802,41 zł na drogę w Uciechowie i 417 792,82 zł na drogę w Mościsku.

W ramach inwestycji wykonano około 100 mb drogi dojazdowej do budynków wielorodzinnych w Uciechowie oraz zjazdy do garaży wraz z odwodnieniem w granicach działki stanowiącej mienie komunalne gminy Dzierżoniów.

Podobnie w Mościsku - tam również wykonana została droga do budynków wielorodzinnych wraz z odwodnieniem (o długości około 270 mb) oraz 100 mb chodnika.

Obie inwestycje zostały dofinansowane z Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa we Wrocławiu (dawna Agencja Nieruchomości Rolnych SP).