Strona główna

Dania z Piławy Dolnej ponownie najlepsze

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2017-10-04

Dania z Piławy Dolnej ponownie najlepsze

aktualności Gmina Dzierżoniów

Miłośnicy kapusty i muzyki biesiadnej spotkali się 1 października w wojsławickim Arboretum na VII Śląskim Festiwalu Kapusty. Już po raz kolejny w konkursie kulinarnym "Kapuściane szaleństwa" najlepsi okazali się mieszkańcy naszej gminy.

Swoje potrawy zaprezentowały przedstawicielki Stowarzyszenia "Piława Dolna". I miejsce za kotlety z kapusty włoskiej z serem żółtym jury przyznało Elżbiecie Bednarz. II miejsce zajęła z kolei piławska kwaśnica przygotowana przez Teodorę Skutnik.

W ramach imprezy jak co roku zorganizowano liczne konkursy związane z tematyką wydarzenia, w tym konkurs piosenki biesiadnej. W części artystycznej festiwalu swoją twórczość zaprezentował piławski chór kameralny Con Moto.

Dania z Piławy Dolnej ponownie najlepszeDania z Piławy Dolnej ponownie najlepszeDania z Piławy Dolnej ponownie najlepszeDania z Piławy Dolnej ponownie najlepszeDania z Piławy Dolnej ponownie najlepszeDania z Piławy Dolnej ponownie najlepszeDania z Piławy Dolnej ponownie najlepszeDania z Piławy Dolnej ponownie najlepsze
powrót do poprzedniej strony