Strona główna

Za nami finałowy wyścig Pucharu Strefy MTB Sudety

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2017-09-18

Za nami finałowy wyścig Pucharu Strefy MTB Sudety

aktualności Gmina Dzierżoniów

Niemal 200 pasjonatów kolarstwa górskiego zmierzyło się w sobotę w Jodłowniku w finałowym wyścigu w ramach Pucharu Strefy MTB Sudety 2017. "Grand Prix Jodłownika" było ostatnim etapem i jednocześnie podsumowaniem całej tegorocznej serii wyścigów.

W tym sezonie rowerzyści walczyli w 8 etapach. Oprócz Jodłownika zawody odbyły się w Bardzie, Głuszycy, Walimiu, Bielawie, Mieroszowie, Pieszycach i Srebrnej Górze.

Wszystkie wyścigi pełne były pozytywnych emocji i sportowej rywalizacji. Kilkuset zawodników zmagało się na zróżnicowanych trasach w pięknych okolicznościach przyrody.

Podobnie jak w pozostałych wyścigach, również w Jodłowniku uczestnicy mieli do wyboru dwa dystanse: MINI (27,16 km) oraz MEGA (47,64 km). W programie imprezy było także wiele atrakcji - konkursy, zawody rowerowe dla dzieci, wyścig rodzinny oraz występ zespołu Dagda Point.

Wielkie podziękowania za wsparcie w organizacji i zabezpieczeniu wyścigu składamy sołectwu Jodłownik i Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostroszowicach. Za dobrą i sprawną współpracę dziękujemy również całej Strefie MTB Sudety.

powrót do poprzedniej strony