Spotkania uczestników scalenia gruntów z geodetami

2017-05-05

Spotkania uczestników scalenia gruntów z geodetami

W dniach od 19.05.2017 r. do 06.06.2017 r. w sali wiejskiej w Piławie Dolnej będą się odbywały spotkania uczestników scalenia gruntów wsi Piława Dolna oraz części wsi Owiesno z geodetami Dolnośląskiego Biura Geodezji i Terenów Rolnych we Wrocławiu.

Celem spotkań będzie zebranie życzeń odnośnie przyszłej lokalizacji gruntów oraz ewentualnych wniosków dotyczących zmniejszenia/zwiększenia obszaru gospodarstw rolnych, zniesienia współwłasności czy regulacji działek siedliskowych.

W załączeniu harmonogram spotkań oraz mapa przedstawiająca podział obiektu scaleniowego na kompleksy.

Jednocześnie informujemy, że osoby, które nie mogą stawić się w wyznaczonych terminach, mogą wziąć udział w spotkaniach odbywających się w innych dniach (wskazanych w harmonogramie).