AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2016-12-23

Razem przy choince

aktualności Gmina Dzierżoniów

W dniu 23 grudnia 2016 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów już po raz kolejny odbyło się spotkanie w ramach projektu socjalnego "Razem przy choince". Celem przedsięwzięcia było umocnienie więzi rodziców z dziećmi oraz podtrzymywanie i szerzenie tradycji świątecznych.

Spotkanie w Sali Konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie zorganizowali pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów. W zabawie wzięło udział 21 dzieci wraz z rodzicami oraz pracownicy ośrodka. W spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, który wraz z dziećmi wykonał wiele oryginalnych ozdób choinkowych.

Na zakończenie spotkania Wójt Gminy Marek Chmielewski oraz Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Rudnicka wręczyli dzieciom paczki ze słodyczami. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a zabawa sprawiła wiele radości wszystkim uczestnikom oraz organizatorom.

Słodki poczęstunek oraz materiały papiernicze zapewnili sponsorzy spotkania:

  • SGB Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie
  • Intermarche Dzierżoniów
  • Kaufland Supermarket w Dzierżoniowie
  • Cukiernia Ambrozja w Dzierżoniowie
  • PH Włodek, Dawid Włodek z Uciechowa
  • PSB Mrówka w Dzierżoniowie

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

OPS Gminy Dzierżoniów planuje kolejne przedsięwzięcia, których celem będzie integracja i wsparcie nie tylko najmłodszych, ale i starszych mieszkańców gminy.

Razem przy choinceRazem przy choinceRazem przy choinceRazem przy choince
powrót do poprzedniej strony