Przed Gminną Radą Pożytku Publicznego pracowity rok

2016-01-14

Przed Gminną Radą Pożytku Publicznego pracowity rok

Roczny plan pracy oraz działalność gminnych klubów sportowych - to główne tematy III posiedzenia Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbyło się we wtorek 12 stycznia w Sali Narad Urzędu Gminy Dzierżoniów.

W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, wiceprezes zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS Sławomir Skorupa oraz sekretarz zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS Wiesław Jasiński.

Na początku spotkania członkowie Rady dyskutowali na temat rocznego planu pracy GRDPP. Radni proponowali także obszary i zadania, którymi mogliby się zająć na kolejnych posiedzeniach. Przed Radą wiele pracy, stąd propozycja zorganizowania dwóch spotkań w lutym. Natomiast kolejne posiedzenia GRDPP będą się odbywały co najmniej raz w miesiącu.

W dalszej części spotkania szczegółową informację na temat działalności gminnych klubów sportowych przedstawili Sławomir Skorupa i Wiesław Jasiński. Uczestnicy posiedzenia rozmawiali również o konieczności wypracowania płaszczyzny współpracy gminnych organizacji pozarządowych z klubami sportowymi.

Kolejne obrady zaplanowano na 2 lutego.

Przed Gminną Radą Pożytku Publicznego pracowity rokPrzed Gminną Radą Pożytku Publicznego pracowity rokPrzed Gminną Radą Pożytku Publicznego pracowity rok