Piława Dolna brązowym medalistą mistrzostw Dolnego Śląska

2015-10-30

Piława Dolna brązowym medalistą mistrzostw Dolnego Śląska

27 października 2015 r. we Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Dolnego Śląska szkół podstawowych w unihokeju. Zawody zorganizowane zostały w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej koordynowanych przez Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk".

Do rywalizacji stanęło siedem najlepszych drużyn ze strefy wałbrzyskiej, legnickiej, jeleniogórskiej i wrocławskiej. Drużyna z Piławy Dolnej w meczu o III miejsce, pokonując drużynę ze Smolnika 2:1, zdobyła brązowy medal mistrzostw.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1. Szkoła Podstawowa w Imbramowicach,
  2. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie,
  3. Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Piławie Dolnej,
  4. Szkoła Podstawowa w Smolniku,
  5. Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu,
  6. Szkoła Podstawowa w Grębocicach,
  7. Szkoła Podstawowa nr 80 we Wrocławiu,
  8. Szkoła Podstawowa w Chocianowie.

Szkołę Podstawowej w Piławie Dolnej reprezentowali: Barbara Kasztelan, Zuzanna Żygadło, Magdalena Ślusarenko, Oliwia Break, Marcel Masłowski, Grzegorz Kilarski, Daniel Drozdek, Wiktor Chlipała oraz Mikołaj Stodolica. Opiekunem drużyny był Krzysztof Twardak.

Wśród najlepszych zawodników turnieju znalazł się Marcel Masłowski, reprezentant szkoły w Piławie Dolnej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!