2015-10-02

Nabór na stanowiska trenerów tańca

W związku z realizacją programu zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży pn. "Dolnośląskie Stokrotki z gminy Dzierżoniów" dofinansowanego przez Województwo Dolnośląskie ogłaszamy nabór na stanowiska: trenera tańca ludowego, trenera tańca nowoczesnego.

Program "Dolnośląskie Stokrotki z gminy Dzierżoniów" zakłada stworzenie dwóch grup tanecznych, których członkami będą uczniowie placówek oświatowych gminy Dzierżoniów. Jednym z najważniejszych elementów zadania będzie przygotowanie i przeprowadzenie zajęć tanecznych. Będą one polegały na nauce tańca od podstaw - tak aby projekt mógł objąć zarówno uczniów, którzy mieli już styczność z tańcem, jak i te osoby, które do tej pory nie brały udziału w podobnych zajęciach.

Zajęcia dla każdej z grup będą odbywały się po 2 razy w tygodniu (przez 11 tygodni), każdy warsztat potrwa 1,5 godziny.

W skład pierwszej grupy (taniec ludowy) wejdzie 12 osób ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie (klasy IV - VI), druga grupa (taniec nowoczesny) będzie się składała z 12 uczniów Gimnazjum Gminnego w Dzierżoniowie. Warsztaty dla uczniów szkoły podstawowej będą odbywały się w Sali Wiejskiej we Włókach, natomiast zajęcia dla gimnazjalistów w sali Gimnazjum Gminnego w Dzierżoniowie.

Oferty należy składać w Referacie Oświaty, Sportu i Turystyki Urzędu Gminy Dzierżoniów, ul. Piastowska 1 58-200 Dzierżoniów, pok. 202. Termin składania ofert: 08.10.2015 r.

Dolny Śląsk