Awans zawodowy nauczycieli z gminy Dzierżoniów

2015-08-24

Awans zawodowy nauczycieli z gminy Dzierżoniów

W dniach 20 i 21 sierpnia 2015 r. w Urzędzie Gminy Dzierżoniów odbyły się posiedzenia komisji egzaminacyjnych dla nauczycieli kontraktowych ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego.

Do egzaminu przystąpiły trzy nauczycielki z placówek prowadzonych przez gminę Dzierżoniów:

• Marta Kozar - nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej,
  • Joanna Mrzygłód - nauczycielka Gminnego Przedszkola Publicznego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej,
  • Joanna Wieruszewska - nauczycielka oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie.

Członkowie Komisji Egzaminacyjnych powołanych zarządzeniem Wójta Gminy Dzierżoniów wysłuchali prezentacji dorobku zawodowego nauczycielek, a także zadali im pytania dotyczące wpływu działań zrealizowanych przez nie w okresie odbywania stażu na podniesienie jakości pracy szkoły. Wszystkie kandydatki spełniły wymagania niezbędne do uzyskania stopnia nauczyciela mianowanego.

Serdecznie gratulujemy.

Awans zawodowy nauczycieli z gminy DzierżoniówAwans zawodowy nauczycieli z gminy DzierżoniówAwans zawodowy nauczycieli z gminy Dzierżoniów