Strona główna

Co ma imbryk do kalendarza,
czyli niesamowite ferie w Tuszynie

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2015-02-05

Co ma imbryk do kalendarza,
czyli niesamowite ferie w Tuszynie

aktualności Gmina Dzierżoniów

Tegoroczne tuszyńskie ferie okazały się wyzwaniem artystycznym. Nie obyło się oczywiście bez zabaw, kolorowanek i gier stolikowych, w których hitem okazała się gra planszowa "Poznaj gminę Dzierżoniów".

Razem z grą wyruszyliśmy w podróż, podczas której poznaliśmy miejscowości naszej gminy. Wyposażeni w wiedzę oraz pełni zapału do dalszej pracy przystąpiliśmy również do warsztatów artystycznych. Z okazji Dnia Babci i Dziadka wykonaliśmy imbryczki, które były opakowaniem na niespodziankę. Pyszna herbatka, która znajdowała się w środku imbryczków smakowała wyśmienicie podczas odwiedzin u najbliższych.

Dobrze wiemy, że okres ferii zimowych to początek roku, dlatego też dodatkowo postanowiliśmy zrobić kalendarze. To właśnie w nich można będzie zanotować terminy kolejnych spotkań w bibliotece. Gdyby natomiast w kalendarzu miejsca było zbyt mało zrobiliśmy małe scrapuszki, czyli mini notesiki, w których zapiszemy nasze plany, a może nawet najskrytsze sekrety.

Niestety ferie dobiegły końca, ale nowe spotkania, warsztaty i wydarzenia biblioteczne zaplanowane na 2015 rok już na nas czekają.

Co ma imbryk do kalendarza, <br />czyli niesamowite ferie w TuszynieCo ma imbryk do kalendarza, <br />czyli niesamowite ferie w TuszynieCo ma imbryk do kalendarza, <br />czyli niesamowite ferie w TuszynieCo ma imbryk do kalendarza, <br />czyli niesamowite ferie w TuszynieCo ma imbryk do kalendarza, <br />czyli niesamowite ferie w Tuszynie
powrót do poprzedniej strony