2014-12-24

Razem przy choince

W dniu 22 grudnia 2014 r. w ramach projektu socjalnego "Razem przy Choince" odbyło się spotkanie dla dzieci z rodzin objętych wsparciem asystenta rodziny. Celem projektu jest zapoznawanie, podtrzymywanie i szerzenie tradycji świątecznych w środowisku.

Spotkanie w Sali Konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie zorganizowali pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów. W zabawie wzięło udział 19 dzieci wraz z rodzicami. W spotkaniu uczestniczyła również Z-ca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka, która wraz z dziećmi wykonała wiele oryginalnych ozdób choinkowych. Ozdoby te zostały zawieszone na pięknej żywej choince.

W trakcie zabawy zapewniony był także słodki poczęstunek oraz napoje. Na zakończenie dzieci odwiedził Święty Mikołaj z workiem prezentów. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a zabawa sprawiła wiele radości wszystkim uczestnikom oraz organizatorom.

OPS Gminy Dzierżoniów planuje kolejne przedsięwzięcia, których celem będzie integracja i wsparcie "naszych" nie tylko najmłodszych, ale i starszych mieszkańców gminy.

Impreza odbyła się dzięki wsparciu sponsorów:

• PH Włodek, Dawid Włodek, ul.Piastowska 29 Uciechów,
  • Rydz Marian, Szkółka drzew i krzewów ozdobnych, Nowizna, ul.Wąska 1
  • Anna Cykowska "Ryza" Centrum Szkolno-Biurowe, Dzierżoniów, ul.Parkowa 4
  • TESCO Polska Spółka z o.o. Dzierżoniów, ul.Świdnicka 71
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie, ul.Piastowska 1

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Razem przy choince Razem przy choince Razem przy choince Razem przy choince Razem przy choince Razem przy choince Razem przy choince