2007-11-15

Narada sołtysów

20 listopada 2007r. (wtorek) o godzinie 17:00 w Ostroszowicach, ul. Bielawska 53 w lokalu małej gastronomii Cafe Bar Epoka (obok sali wiejskiej) odbędzie się narada sołtysów. Zorganizowanie narady w tym nowo otwartym, stylowym lokalu zaproponowała właścicielka lokalu Pani Małgorzata Kipa.

Tematem narady będą następujące sprawy:

1. Współdziałanie w ramach zarządzania kryzysowego (przedstawi Pan Andrzej Mich)
  2. Udział w opracowaniu Strategii Gminy Dzierżoniów na lata 2007-2013 - ocena słabych i mocnych stron, szans i zagrożeń (przedstawi Pani Ewa Chryczyk)
  3. Omówienie projektu budżetu na 2008r.
  4. Udział w realizacji Schematu II - Pilotażowego Programu Leader+
    • Przewodnik turystyczny po terenie Stowarzyszenia "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania"
    • udział w konferencji podsumowującej I etap projektu i Festiwalu Rzemiosł Artystycznych i Produktu Lokalnego w Sobótce
    • informacja o szkoleniu animatorów społecznych i producentów produktu lokalnego