2014-02-28

Zapraszamy na koncert

W piątek 7 marca 2014r. w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Mościsku odbędzie się koncert zespołu "HUNCWOT". Początek koncertu o godz. 20:00. Serdecznie zapraszamy!

Zespół ten wywodzi się z muzyki poetyckiej opartej na muzyce rockowej z elementami innych gatunków, natomiast teksty utworów są syntezą przemyśleń dnia codziennego i zadumą nad miejscem człowieka w tej egzystencji. Od pierwszych chwil swego powstania zbiera nagrody i wyróżnienia.

Wybrane osiągnięcia:

• Wyróżnienie na 22. Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Poetyckiej "Kwiaty na kamieniach" w 2013 roku;
  • III miejsce na 26. Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Turystycznej, Poezji Śpiewanej i Sztuk Różnych "Wrzosowisko" w 2013 roku;
  • II miejsce na 14. Ogólnopolskim Konkursie Poezji Śpiewanej "Poetycka Stajnia" w 2013 roku;
  • II miejsce na 9. Wrocławskim Przeglądzie Piosenki Studenckiej w 2013 roku.

Zapraszamy na koncert