Remont budynku remizy OSP w Ostroszowicach

2013-11-19

Remont budynku remizy OSP w Ostroszowicach

Godne podziwu jest zaangażowanie druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostroszowicach przy pracach remontowych swojej siedziby.

Cztery tysiące czterysta złotych na materiały ochotnicy pozyskali z Budżetu Gminy Dzierżoniów, a wszystkie roboty budowlane wykonują we własnym zakresie.

Na początku zostały zbite tynki, wstawione nowe okna i kraty antywłamaniowe. Konieczna była też wymiana głównego przyłącza energetycznego do budynku remizy. Zostały również wymienione główne zabezpieczenia instalacji elektrycznej i kabel zasilający syrenę alarmową. W kolejnym etapie założono opierzenia dachu, a ściany ocieplono..

Do wykonania pozostało docieplenie sufitu nad garażem oraz prace wykończeniowe i pomalowanie ścian. Remizę zdobiło będzie niebawem nowe logo "Ochotnicza Straż Pożarna w Ostroszowicach".

Planuje się, że cały remont zostanie zakończony do końca bieżącego roku.