2013-11-12

Konserwacja rowów melioracyjnych - etap III

Ukończono kolejny etap prac związanych z konserwacją rowów melioracyjnych na terenie gminy Dzierżoniów.

W ramach III etapu robót stanowiącego kontynuację rozpoczętych w lipcu br. prac odmulono odcinek rowu melioracyjnego biegnącego w miejscowości Ostroszowice na długości 350mb, a także przeprowadzono remont zlokalizowanego na nim przepustu.

Na połowę listopada zaplanowano odbiór prac prowadzonych w ramach zadania "Konserwacja rowów melioracyjnych w miejscowościach Uciechów i Włóki". Zgodnie z podpisaną umową Wykonawca przeprowadzi prace melioracyjne na rowach o łącznej długości: 4155mb.

Koszt prac melioracyjnych wykonywanych na terenie gminy Dzierżoniów w 2013r. przez firmy wyłonione w drodze przetargów zamknie się w kwocie: 111.683,90zł brutto.