Podziękowanie Wójta Gminy Dzierżoniów

2013-10-31

Podziękowanie Wójta Gminy Dzierżoniów

Pragnę gorąco podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie wizyty i godne przyjęcie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego wraz z Małżonką w gminie Dzierżoniów. Serdecznie dziękuję mieszkańcom gminy, radnym, sołtysom, organizacjom społecznym, pracownikom Urzędu i Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów.

Po raz kolejny okazaliście Państwo wielkie serce, umiejętność współpracy i współdziałania oraz odpowiedzialność za naszą małą i dużą ojczyznę. Cieszę się, że mogę zawsze na Państwu polegać i liczyć na wsparcie i wyrozumiałość.

Chcę podziękować mediom: stacjom radiowym, telewizyjnym, tym prywatnym i publicznym, prasie, serwisom internetowym, które włączyły się w szerokie informowanie o naszym wielkim święcie.

Mam nadzieję, że 29 października 2013r., dzień wizyty Pary Prezydenckiej na terenie Gminy Dzierżoniów, pozostanie na zawsze w mojej i Państwa pamięci.

Pozostaję z szacunkiem

Wójt Gminy Dzierżoniów