2013-10-23

Prezydent Bronisław Komorowski wraz z Małżonką odwiedzą gminę Dzierżoniów

Wizyta Pary Prezydenckiej w dniu 29 października 2013r. jest okazją do wyrażenia uznania dla mieszkańców gminy Dzierżoniów za realizowane przez nich inicjatywy służące wzmacnianiu więzi międzypokoleniowych.

To właśnie ich działania sprawiły, że gmina Dzierżoniów została laureatem ogłoszonego przez Parę Prezydencką konkursu "Dobry Klimat dla Rodziny" w kategorii "Inicjatywy międzypokoleniowe". Wręczenie nagrody odbyło się 15 maja 2013r. czyli w Międzynarodowym Dniu Rodzin, w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Para Prezydencka gościć będzie w nowo otwartym Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Mościsku. Tego dnia Para Prezydencka zawita także do Dzierżoniowa - miasto bowiem było nominowane do nagrody w tym samym Konkursie w kategorii otwartej "Dobry Klimat dla Rodziny".