Kolejny etap prac melioracyjnych zakończony

2013-10-21

Kolejny etap prac melioracyjnych zakończony

15 października br. miał miejsce odbiór kolejnego etapu zadania pn.: "Konserwacja rowów melioracyjnych na terenie gminy Dzierżoniów", które było realizowane przez specjalistyczną firmę wyłonioną w wyniku przeprowadzonego przetargu.

II etap prac polegał na wykonaniu konserwacji rowów melioracyjnych na terenie miejscowości Uciechów na długości 850mb oraz przeprowadzeniu remontu znajdującego się na rowie przepustu.

W trakcie odbioru komisja nie wniosła uwag co do jakości wykonanych prac. Zadanie zostało zrealizowane za kwotę 27.015,00zł. Obecnie trwają jeszcze roboty w Ostroszowicach. Ponadto dokonano odbioru prac polegających na naprawie walów przeciwpowodziowych na cieku Gniły w miejscowości Mościsko.