Strona główna

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

motto

AKTUALNOŚCI z Gminy Dzierżoniów

2013-10-11

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

aktualności Gmina Dzierżoniów

"Nie idź przede mną - możliwe, że nie będę podążać za tobą;
Nie idź za mną - ja mogę nie być przywódcą.
Krocz u mego boku i bądź po prostu moim przyjacielem"
Albert Camus

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom i opiekunom oraz wszystkim pracownikom oświaty z terenu naszej gminy pragnę złożyć wyrazy szacunku i podziękowania oraz życzyć, aby codzienna praca stanowiła źródło satysfakcji i poczucia dobrze spełnionej misji.

Niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory. Dziękuję za wszystko, co czynią Państwo na rzecz naszych dzieci, za przekazywanie wzorców i dobrych przykładów, za wspólne rozwiązywanie małych i dużych problemów. Życzę, aby przywiązanie i wdzięczność obecnych uczniów wynagradzała Państwu trudy niełatwej pracy, a pamięć wychowanków sprzed lat stanowiła dowód na to, jak ogromną rolę spełniliście Państwo w ich życiu.

Wyrazy wdzięczności i uznania kieruję również do pracowników obsługi administracyjno-gospodarczej, którzy wspomagają wysiłek pedagogów i przyczyniają się do tworzenia przyjaznych i estetycznych warunków nauki oraz pracy.

Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację dzieci i młodzieży. Proszę przyjąć także moje najlepsze życzenia zdrowia, zadowolenia, optymizmu oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Wójt Gminy Dzierżoniów
Marek Chmielewski

powrót do poprzedniej strony