2013-06-27

Koniec roku szkolnego

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2012/2013 proszę przyjąć najserdeczniejsze podziękowania, które składam w imieniu władz samorządowych gminy Dzierżoniów.

Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i Uczniowie

Bez Państwa wkładu pracy, wiedzy i doświadczenia nie byłoby możliwe skuteczne podejmowanie wyzwań, jakie przed nami stoją. Na Was spoczywa szczególna odpowiedzialność za właściwe kształtowanie umiejętności i postaw naszych dzieci i młodzieży. Dzięki Państwa pracy - Wychowawców i Nauczycieli - nasi uczniowie mogą osiągać coraz lepsze wyniki w nauce i sporcie.

Pragnę podkreślić również, że niezwykle istotnym jest, aby szkole we wszystkich zadaniach pomagali rodzice. Bo nawet najbardziej ofiarna praca nauczycieli bez wsparcia rodziców nie przyniesie pożądanych efektów.

Drodzy uczniowie

Życzę Wam, aby rozpoczynający się czas wakacji był okazją do należnego Wam radosnego i bezpiecznego odpoczynku, oderwania się od obowiązków szkolnych, czas przeżywania wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i odkrywania nowych miejsc.

Szanowni Państwo

Jak każdy, tak i mijający rok szkolny, niewątpliwie był czasem ciężkiej i wytężonej pracy. Przed Wami wakacje. Udajecie się na nie w poczuciu dobrze wypełnionego obowiązku. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wysiłek i pracę.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2013/2014.

Marek Chmielewski
Wójt Gminy Dzierżoniów