2007-09-27

Szkolenie dla producentów lokalnych

W ramach projektu „Ślężańska Odyseja - aktywizacja i wsparcie mieszkańców Partnerstwa „Ślężanie" odbędzie się szkolenie prowadzone przez eksperta, skierowane do producentów lokalnych dotyczące rozwijania umiejętności marketingowych. Pierwsze szkolenie na terenie gminy Dzierżoniów, odbędzie się już we piątek 28 września w Szkole Podstawowej w Tuszynie o godz. 17.00.

Celem Lokalnej Grupy Działania jest korzystanie z walorów naturalnych i promocja dziedzictwa kulturowego, historycznego a także produktów lokalnych. Najważniejsze jest jednak aktywizacja lokalnej społeczności i uruchomienie oddolnych działań liderów z poszczególnych miejscowości. W programie uczestniczą gminy Marcinowice, Mietków Sobótka i Dzierżoniów. Zapraszamy producentów lokalnych.