2013-03-28

Finał Strefy Wałbrzyskiej - Gimnazjum Gminne na podium!

20 marca 2013r. w Szkole Podstawowej w Krosnowicach, odbył się Finał Strefy Wałbrzyskiej w Tenisie Stołowym Dziewcząt.

W turnieju, po zwycięstwie w eliminacjach powiatowych, wzięły udział uczennice Gimnazjum Gminnego im. ks. Jana Melca w Dzierżoniowie: Adrianna Polejańczyk i Paulina Żygadło. Dziewczęta po zaciętej walce osiągnęły duży sukces zdobywając III miejsce (w turnieju wzięło udział 8 drużyn).

Nagrodę indywidualną-wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki Finału - przypadło Adriannie Polejańczyk, która okazała się najlepsza w rywalizacji z zawodniczkami trenującymi tenis stołowy w klubach sportowych. Uczennice do zawodów przygotowała Mariola Tersa, nauczycielka wychowania fizycznego w Gimnazjum Gminnym.

Serdecznie gratulujemy.

Finał Strefy Wałbrzyskiej - Gimnazjum Gminne na podium!Finał Strefy Wałbrzyskiej - Gimnazjum Gminne na podium!