2023-06-06

Wielki sukces mieszkańców Piławy Dolnej!

grafika-Wielki sukces mieszkańców Piławy Dolnej!

Projekt pn. "W Czerwonym Dworze każdy coś może!" zdobył I miejsce w konkursie Piękna Wieś Dolnośląska, w kategorii "Najlepsze przedsięwzięcie Odnowy Wsi". Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Wyniki ogłosił 31 maja 2023 r. Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Grzegorz Macko.

Wielki sukces mieszkańców Piławy Dolnej!

Uroczyste otwarcie pałacu w Kiełczynie

grafika-Uroczyste otwarcie pałacu w Kiełczynie

Na mapie gminy Dzierżoniów pojawił się kolejny obiekt, który będzie służył społeczności lokalnej. Pałac w Kiełczynie został uroczyście otwarty w piątek 2 czerwca. Budynek w latach 2016-2023 przeszedł gruntowny remont.

Uroczyste otwarcie pałacu w Kiełczynie

Dzień otwarty pałacu w Kiełczynie

grafika-Dzień otwarty pałacu w Kiełczynie

W niedzielę 4 czerwca w godz. 13:00 - 16:00 pałac w Kiełczynie został udostępniony zwiedzającym. Wszyscy chętni mogli obejrzeć miejsca, które na co dzień będą służyć turystom i przede wszystkim społeczności lokalnej.

Dzień otwarty pałacu w Kiełczynie